Sunday, July 31, 2005

dost dobry

Veliký, obrovský mohopodlažní hypermarket, ve kterém dostanete úplně všechno. Śéf přijímá nového prodavače na zkušební dobu. Na konci dne si jej zavolá. Tak kolik jste dnes udělal obchodů? Jeden, šéfe. Cože?! Jeden?! Naši prodavači udělají přes 100 obchodů denně! Co jste člověče celý den dělal?! A kolik jste vlastně utržil? 2 miliony čtyřistatisíc. Šéfovi došla řeč: 2 400 000? Proboha, co jste prodal? No, nejdřív jsem prodal malý háček na ryby... Háček na ryby? Za 2 400 000? ...no a pak jsem zakaznika přesvědčil, že by si mohl vzít ještě i střední a velký háček. No a pak pochopil, že by si měl vzít i nějaký vlasec a naviják. No a pak jsem mu prodal i tři pruty, a podběrák... Dal jsem se s ním do řeči a zeptal jsem se, kde bude rybařit. Povídal, že ve fjordu na severu. Tak jsem mu prodal ještě větrovku, kalhoty, gumáky a teplý svetr, protože tam dost fouká. Řekl jsem mu, že na pobřeží neberou, tak jsme šli vybrat motorový člun. Pak jsem se ho zeptal, co má za auto - vylezlo z něj, že dost malé, člun by na něm nemohl odvézt. Tak jsem mu prodal jeepa a pak jsem mu prodal ještě přívěs... A tohle všechno jste prodal člověku, který si přišel koupit jediný háček na ryby!? Ne , to ne. On původně přišel koupit vložky pro svoji zenu. Tak jsem mu navrhnul, že když si teda o weekendu nezašuká, že by si mohl zajít aspoň na ryby

Sunday, July 24, 2005

Bin Ladin

Usáma bin Ládin, nejhledanější muž světa spolu s druhým nejledanějším mužem Muhamadem Umarem - vůdcem Talibanu připravují dosud jejich největší "bombovou" akci, která s definitivní platností položí Ameriku.Zahraniční rozvědky netrpělivě hledají každou stopu, která by je mohla přivést do jejich nebezpečného doupěte.
Podle dosud nepotvrzených informací se Usáma bin Ládin zmocnil Aladinovy kouzelné lampy.
Tato "zbraň posledního soudu" nebyla v moderním boji dosud použita. Podle dochovaných informací ukrývá "džina z lampy", který je schopen přivolat miliónová vojska a přenášet budovy během několika sekund. "Můžeme jen doufat, že jde o pouhou pohádku", odpověděl generál Colin Powell na otázku, zda jsou Spojené státy připraveny na potenciální džinův útok.

Wednesday, July 20, 2005

blbej

sli dva a prostredni upadl

Sunday, July 17, 2005

zase blondsky

Chodba dlouhá 50 a na každém konci jsou dveře, co to je?(bludiště pro blondýnky...)

Jak nazvete blondýnku mezi dvěma brunetkami?Mentální blok.

Jak nazvete blondýnku, která si obarví vlasy nahnědo?Umělá inteligence.

Thursday, July 07, 2005

Adam a Eva

Adam se jednou vracel domů hodně pozdě, protože trošku popil se šimpanzem a jednorožcem. Eva na něj ostře vyjela: "Přiznej se, kdes byl? Že se mi taháš s nějakou jinou ženskou?" "Neblázni, víš přece, že jsi jediná žena na Zemi!"Šli spát. V noci najednou Adama probudilo jemné lehtání na těle.Otevřel oči a vidí, že to je Eva, tak se ptá: "Co to prosím tě má znamenat?" "Počítám ti žebra!"

Tuesday, July 05, 2005

Pepícek

Pepíček, celý bledý, přijde do lékárny: "Máte nějaké prášky proti bolesti?""A co tě bolí, chlapečku?""Ještě nic, ale tatínek si právě prohlíží moje vysvědčení."
Děti dostaly za úkol přinést do školy předměty spojené s medicínou. Přinesly obvaz, stříkačku, stetoskop..."A copak jsi přinesl ty, Pepíčku?" ptá se paní učitelka."Respirátor!""Ano...? A odkudpak ho máš?""Od dědečka.""A co na to dědeček?""Eeechhh... chhhhh..."

Paní učitelka říká dětem:"Teď vytvořte větu, ve které se bude dvakrát vyskytovat slovo "pěkný"."Všechny děti vymyslely věty jako:"Včera byl pěkný den, protože jsme byli na pěkném výletě."Nakonec dojde řada na Pepíčka."Tak, teď nám přečti svou větu ty, Pepíčku.""Moje sestra se přišla domů a povídá "tati, jsem v tom," na to táta odpověděl: "pěkný, kurva, moc pěkný!""